Пн-Нд 8:00 - 20:00
Автомобільні номери - Autoconsult

Американські автономери

Замовити американські автономери у м. Київ на Троещині та у містах України

Номерні знаки американського стилю, також відомі як номерні знаки транспортних засобів, — це номерні знаки, що використовуються в США та Канаді для ідентифікації та реєстрації транспортних засобів. На відміну від європейських номерних знаків, номерні знаки американського стилю значно відрізняються за дизайном, розміром та форматом у різних штатах та провінціях. Деякі штати використовують стандартний дизайн для всіх номерних знаків, тоді як інші дозволяють водіям вибирати з різноманітних дизайнів, кольорів та налаштувань.

Більшість американських номерних знаків виготовлені з металу або пластику і містять комбінацію букв, цифр та символів, характерних для автомобіля та його власника. Деякі таблички можуть також містити додаткову інформацію, таку як штат або провінція реєстрації, рік реєстрації, а також слоган або слоган, обрані власником.

Хоча конкретний дизайн та формат номерних знаків в американському стилі сильно відрізняються від штату до штату, всі вони служать одній і тій же основній меті ідентифікації та реєстрації транспортних засобів для законного використання на дорогах загального користування. Більшість американських штатів вимагають від водіїв завжди показувати дійсний номерний знак на своєму транспортному засобі, і невиконання цього може призвести до штрафів або інших покарань.

У Вас залишились питання ?

Задайте їх нашим фахівцям:

Відправити запит