Пн-Нд 8:00 - 20:00
Автомобільні номери - Autoconsult

Європейські автономери

Замовити європейські автономери у м. Київ на Троещині та у містах України

Європейські автомобільні номерні знаки, також відомі як номерні знаки або номерні знаки транспортних засобів, - це стандартизовані номерні знаки, що використовуються в більшості країн Європи для ідентифікації та реєстрації транспортних засобів. Європейські номерні знаки зазвичай мають білий або світлий фон з чорними літерами та цифрами, хоча в деяких країнах можуть використовуватися інші кольори або малюнки. Формат і розмір номерних знаків також стандартизовані, причому кожен номерний знак зазвичай містить комбінацію букв і цифр, що ідентифікує країну реєстрації і конкретний транспортний засіб.

Європейська система номерних знаків базується на Віденській конвенції про дорожній рух, міжнародному договорі, який встановлює основу для Правил дорожнього руху та Правил дорожнього руху в Європі та інших регіонах. Ця стандартизація полегшує владі завдання ідентифікації та відстеження транспортних засобів через національні кордони, а також допомагає знизити ризик крадіжки та шахрайства з використанням номерних знаків.

Хоча дизайн та формат європейських номерних знаків різняться в різних країнах, загальна система базується на загальному наборі правил та керівних принципів, встановлених Європейським Союзом та Організацією Об'єднаних Націй.

У Вас залишились питання ?

Задайте їх нашим фахівцям:

Відправити запит