Пн-Нд 8:00 - 20:00
Автомобільні номери - Autoconsult

Сувенірні номерні знаки для авто

Замовити сувенірні автономери у м. Київ на Троещині та у містах України

Сувенірні автомобільні номерні знаки - це декоративні таблички, що нагадують офіційні номерні знаки, але не призначені для використання в якості офіційного розпізнавального знака на транспортному засобі. Ці тарілки зазвичай продаються як сувеніри чи новинки, і вони часто мають унікальний дизайн або повідомлення, що відображають конкретне місце, подію чи тему.

Сувенірні номерні знаки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи метал, пластик та картон, і можуть бути виготовлені в різних розмірах і формах, щоб відповідати різним налаштуванням дисплея. Деякі сувенірні таблички можуть також включати додаткові функції, такі як підняті літери, рельєфні зображення або світловідбиваючі покриття, щоб вони більше нагадували офіційні номерні знаки.

Хоча сувенірні номерні знаки можуть бути цікавим і творчим способом продемонструвати свої інтереси або відзначити особливу подію, важливо відзначити, що вони не призначені для використання в якості офіційного посвідчення особи на транспортному засобі. Якщо вам потрібно зареєструвати свій транспортний засіб і отримати номерний знак для законного використання на дорогах загального користування, Вам слід отримати справжній номерний знак у відповідних органах влади у Вашому регіоні.

У Вас залишились питання ?

Задайте їх нашим фахівцям:

Відправити запит