Пн-Нд 8:00 - 20:00
Автомобільні номери - Autoconsult

Список документів для замовлення дублікатів номерних знаків у Києві на Троєщині та в Україні

Щоб замовити дублікати номерних знаків в Україні, включно з Києвом, зазвичай потрібно подати пакет документів до відповідних органів. Конкретні вимоги можуть дещо відрізнятися залежно від регіону та органу видачі. Однак стандартні документи, необхідні для отримання дублікатів номерних знаків в Україні, зазвичай включають наступне:

  1. Форма заявки: заповнена форма заявки на отримання дублікатів номерних знаків. Цю форму зазвичай можна отримати в Державній службі України з безпеки на транспорті або в місцевій реєстраційній службі.

  2. Реєстраційний документ на транспортний засіб (технічний паспорт): оригінальний реєстраційний документ на транспортний засіб (також відомий як технічний паспорт). Цей документ є підтвердженням власності та ідентифікації автомобіля.

  3. Ідентифікаційний документ: ваш оригінал ідентифікаційного документа, як-от паспорт або ідентифікаційна картка. Це потрібно для підтвердження вашої особи як власника автомобіля.

  4. Довіреність (якщо є): якщо ви не є зареєстрованим власником транспортного засобу та дієте від імені власника, документ довіреності, який уповноважує вас подати заявку на отримання дублікатів номерних знаків потрібен.

  5. Квитанція про сплату державного мита. Вам потрібно буде надати квитанцію або підтвердження оплати державного мита, пов’язаного з отриманням дублікатів номерних знаків.

  6. Поліцейський протокол (у разі втрати або крадіжки): якщо оригінальні номерні знаки було втрачено або викрадено, може знадобитися поліцейський звіт, який задокументує подію.

  7. Інші підтверджуючі документи (якщо є): Залежно від конкретних обставин можуть знадобитися додаткові документи, наприклад довідка від страхової компанії на випадок пошкодження номерних знаків або інші відповідні документи.

Обов’язково зв’яжіться з місцевим реєстраційним відділом або Державною службою України з безпеки на транспорті, щоб уточнити точний перелік необхідних документів і будь-які додаткові кроки, які можуть знадобитися для отримання дублікатів номерних знаків у вашому регіоні. Пам’ятайте, що процес і вимоги можуть бути оновлені або змінені, тому найкраще звернутися до відповідних органів влади, щоб отримати найновішу інформацію.

У Вас залишились питання ?

Задайте їх нашим фахівцям:

Відправити запит