Пн-Нд 8:00 - 20:00
Автомобільні номери - Autoconsult

До яких міст України ми можемо доставити автономери?

Транспортна компанія Нова Пошта — одна з найбільших кур'єрських та логістичних компаній України, що надає послуги доставки до різних міст та регіонів країни. Нова Пошта надає широку мережу для відправлення та отримання дублікатів номерних знаків, серед іншого. Хоча вони охоплюють безліч міст та селищ в Україні, конкретний список місць, які вони обслуговують, може оновлюватись та розширюватись. Щоб дізнатися про поточні зони покриття для надсилання дублікатів номерних знаків Новою Поштою, найкраще відвідати їхній офіційний сайт або зв'язатися з їхньою службою підтримки.

Як правило, Нова Пошта пропонує послуги у таких типах місць:

  1. Всі обласні центри. Нова пошта зазвичай обслуговує всі обласні центри України, включаючи такі міста, як Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса та інші.

  2. Великі міста та селища. Крім обласних центрів, Нова Пошта зазвичай обслуговує широкий спектр великих міст України, забезпечуючи зручні варіанти доставки для клієнтів.

  3. Сільські райони та невеликі міста. Нова Пошта також прагне надавати послуги у сільських районах та невеликих містах, з'єднуючи навіть віддалені райони країни.

Щоб визначити, чи може Нова Пошта доставити дублікати номерних знаків у певне місце в Україні, ви можете або перевірити їхній веб-сайт, використовувати їх інструмент відстеження, щоб побачити доступні варіанти доставки, або звернутися до їхньої служби підтримки для отримання останньої інформації. інформація. Крім того, при отриманні дублікатів номерних знаків відповідний орган, який видав номер, може вказати вам доступні варіанти доставки за допомогою кур'єрських служб, таких як Нова Пошта.

У Вас залишились питання ?

Задайте їх нашим фахівцям:

Відправити запит