Пн-Нд 8:00 - 20:00
Автомобільні номери - Autoconsult

Які сувенірні номери можна замовити для свого авто чи подарунок у Києві та Україні?

У Києві та Україні можна знайти різноманітні сувенірні номерні знаки, які можна замовити для свого автомобіля чи придбати у подарунок. Ці сувенірні номерні знаки зазвичай мають декоративний характері і не призначені для офіційної реєстрації транспортних засобів. Вони популярні серед автолюбителів, колекціонерів та туристів як сувеніри або предмети декору. Ось деякі види сувенірних номерів, які можна знайти у Києві та Україні:

  1. Індивідуальні номери сувенірів. Це персоналізовані номерні знаки, які дозволяють вибрати певну комбінацію літер та цифр для створення власного повідомлення або імені номерного знака. Вони можуть бути цікавим способом продемонструвати свою індивідуальність або відзначити особливу подію.

  2. Назви міст чи областей. Сувенірні номерні знаки з назвами міст чи областей України, у тому числі Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших, користуються популярністю серед туристів та гостей міста.</p >

  3. Пам'ятки та символи. На деяких номерах сувенірних знаків можуть бути зображені знакові пам'ятки, символи або емблеми, пов'язані з Україною, такі як національні прапори, герб або популярні туристичні пам'ятки.

  4. Пам'ятні номери. Ці номерні знаки можуть бути створені для ознаменування певних подій, ювілеїв чи свят в історії чи культурі України.

  5. Культурна тематика. Також є сувенірні номерні знаки, натхненні українською культурою, традиціями, фольклором і мистецтвом, наприклад візерунки вишивки або традиційні мотиви.

  6. Спорт та хобі. Номерні знаки, присвячені спорту, хобі та захопленням, наприклад футболу, музиці чи подорожам, можна знайти у сувенірних та сувенірних магазинах.

  7. Забавні та гумористичні таблички. На деяких сувенірних табличках зображені гумористичні або дотепні повідомлення та малюнки, які додають грайливості на прикрасу вашого автомобіля.

При замовленні сувенірних номерів у Києві та Україні ви можете знайти їх у різних розмірах та матеріалах, таких як метал або пластик. Вони широко доступні в сувенірних магазинах, туристичних визначних місцях та сувенірних ринках по всій країні, у тому числі у Києві. Крім того, багато інтернет-магазинів пропонують персоналізовані та готові сувенірні номерні знаки, які можуть бути надіслані вам до України.

Пам'ятайте, що ці сувенірні номерні знаки не є офіційними номерними знаками, і їх використання на вашому транспортному засобі замість стандартного номерного знака може бути незаконним і може призвести до штрафів або інших санкцій. Завжди слідкуйте за тим, щоб відображалися відповідні та дійсні номерні знаки транспортних засобів, як цього вимагає закон України.

У Вас залишились питання ?

Задайте їх нашим фахівцям:

Відправити запит